Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
26-30 of 106 Статистика

Манијак 0 Непотврдени

10:00 Mar 09, 2013

На 03.09.13 во 10ч на тротоарот на Илинденска во близина на болницата 8-ми септември бев нападната од момче кое се движеше на црн спортски... Повеќе информации » « помалку

тротоарот на Илинденска кај болницата 8-ми Септември

Следење и потенцијален обид за силување 0 Непотврдени

01:00 Feb 17, 2013

Синоќа околу 01:00 ч. по полноќ (недела-16.02.2013) во населба Автокоманда зад руската зграда кај пазарот забележав манијак како следи девојка... Повеќе информации » « помалку

Jani Lukrovski, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)

Фатен манијак кој полово напаѓал мали девојчиња 0 Непотврдени

15:17 Jan 29, 2013

Полицијата поднесе кривична пријава, а истражен судија му одреди 30 дневен притвор на 28-годишниот скопјанец И.Г. поради полов напад врз малолетник... Повеќе информации » « помалку

Карпош 4 и во близина на Плоштад Македонија

самозадоволување и навредување 0 Непотврдени

13:05 Jan 25, 2013

Во близината на чешмичката кај кејот ром на возраст од 20 - 30 години се самозадоволува и следи девојчиња. Јас имав такво искуство на 25 јануари... Повеќе информации » « помалку

City Park, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)

Манијак во Карпош 2 0 Непотврдени

13:37 Jan 20, 2013

Има следено неколку девојки во реонот на Карпош 2, а прв пат некој се пожали за него некој месец пред Нова година, мислам дека. Човекот се шета... Повеќе информации » « помалку

Karposh II, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)

26-30 of 106 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
106 0.04 19.81%