Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
21-25 of 108 Статистика

Манијакот од Карпош 0 Непотврдени

22:08 Jun 03, 2015

Денеска со другарка ми на кејот на реката Вардар околу 19.30 часот не нападна манијак на точак. Се сомневаме дека е истиот тој за којшто моментално... Повеќе информации » « помалку

ХОТЕЛ АЛЕКСАНДАР ПАЛАС, Macedonia (FYROM)

Манијакот кој вози сив точак и носи марама на лицето! 0 Непотврдени

01:35 Jun 03, 2015

Само што прочитав за манијакот кој напаѓа во Карпош 3 и Карпош 4. Пред две недели, во 3 часот по полноќ, одејќи си накај дома го видов типот... Повеќе информации » « помалку

Тафталиџе

Физичко насилство 0 Непотврдени

18:50 Mar 11, 2015

Додека поминувавме со другарките по улица видовме како маж тепа жена. Т.е. прво видовме како се караа и откога ги одминавме слушнавме пискање,... Повеќе информации » « помалку

Negotino, Macedonia (FYROM)

Манијак во Карпош 3 0 Непотврдени

13:31 Mar 01, 2015

Утрово, околу 5 часот кога се враќав кон дома како што се качував по скалите во влез, оддеднаш забележав дека позади мене има човек. Кога се... Повеќе информации » « помалку

Карпош 3, кулите спроти бензиската Макпетрол на Илинденска

дофрлување 0 Непотврдени

02:20 Oct 11, 2014

На 10.10.2014 во 18:40 на автобуската последна 45ка во населба Ченто,чекајќи автобус поминаа покрај мене двајца и застанаа на метар од мене... Повеќе информации » « помалку

последна 45ка

21-25 of 108 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%