Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
16-20 of 108 Статистика

Пријава за исчезната девојка од Домот 25 Мај 0 Непотврдени

15:20 Oct 25, 2015

Веб сајтот pulsinfo.mk објави вест, во која е наведено дека на 23.10.2015 во 22 часот социјален работник од Домот 25 Мај во полициската станица... Повеќе информации » « помалку

Чаир, Скопје

Пријава за исчезната девојка 0 Непотврдени

15:07 Oct 25, 2015

На веб сајтот pulsinfo.mk е објавена статија во која е наведено дека на 23.10.2015, во полициската станица во Аеродром, загрижен родител пријавил... Повеќе информации » « помалку

Аеродром, Скопје

КИЧЕВЕЦ КИДНАПИРАЛ И 2,5 МЕСЕЦА СИЛУВАЛ ЖЕНА 0 Непотврдени

23:26 Oct 18, 2015

Во Утрински весник беше објавена статија во која е надевено дека жена на возраст од 39 години 2,5 месеци била киднапирана и силувана во куќата... Повеќе информации » « помалку

Kichevo, Macedonia (FYROM)

ОД ВАРДАР ИЗВАДЕНО ТЕЛО НА 60-ГОДИШНА СКОПЈАНКА 0 Непотврдени

10:48 Oct 06, 2015

Во весникот Вест беше објавена статија во која беше наведено дека во близина на пешачкиот мост во Злокуќани во реката Вардар случајни минувачи... Повеќе информации » « помалку

Злокуќани, Скопје

Манијак во нас. Аеродром 0 Непотврдени

12:22 Jul 06, 2015

Во месец февруари 2015 година во 21 часот, одминувајќи ме со велосипед, непристојно ме допре и продолжи да вози. Тоа се случи во населба Аеродром,... Повеќе информации » « помалку

Позади Вили сендвичара во Аеродром

16-20 of 108 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%