Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
106-108 of 108 Статистика

Физички напад 0 Потврдено

23:30 Dec 12, 2011

На 12.12.2011 година во 23,30 часот во Скопје, на бул.„К.Ј.Питу“ бр.26, И.Д.(1984) од Скопје физички била нападната од турскиот државјанин М.К.... Повеќе информации » « помалку

ул. К. Л. Питу бр.26

Следење 0 Потврдено

23:58 Aug 17, 2011

Помлад дечко ме следеше подолго време кога забележа дека приметувам и отиде малку пред мене, и кога истрчав и влегов во зградата на другарка... Повеќе информации » « помалку

во уличка кај католичка

Обид за силување 0 Потврдено

03:45 Aug 12, 2011

На 08.12.2011 година околу 03,45 часот во Скопје на ул. “М.Х.Јасмин“ додека К.Д. се враќала кон својот дом пред влезот од нејзината зграда и... Повеќе информации » « помалку

ул. М.Х. Јасмин

106-108 of 108 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%