Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
101-105 of 110 Статистика

тешка кражба 0 Потврдено

15:00 Jan 25, 2012

На 25.01.2012 година, околу 15.00 часот, во Скопје на бул.„Крсте Мисирков“,извршена е тешка кражба на дрзок начин над Д. М. (56) од Скопје ,... Повеќе информации » « помалку

бул.„Крсте Мисирков“

закана по живот и физички напад 0 Потврдено

13:30 Jan 17, 2012

На 17.01.2012 година, околу 13,30 часот во Скопје на раскрсницата од бул. „Партизански Одреди“ и ул. „Пролетерска“, И.Р. (27) од Скопје управувајќи... Повеќе информации » « помалку

раскрсницата од бул. „Партизански Одреди“ и ул. „Пролетерска“

manijak 0 Непотврдени

23:11 Jan 09, 2012

Na ul. Orce Nikolov, vo blizina na Soborna crkva imashe manijak koj gi pokazhuvashe svoite genitalii. Otkako so drugarka mi izreagiravme na... Повеќе информации » « помалку

Soborna crkva

со остар предмет и нанел расекотини на глават 1 Потврдено

04:15 Jan 09, 2012

На 09.01.2012 година, околу 04,15 часот, во Скопје на бул. „Јане Сандански“ непознат сторител откако со остар предмет и нанел расекотини на... Повеќе информации » « помалку

бул. „Јане Сандански“

тешка кражба на дрзок начин 0 Потврдено

17:40 Jan 06, 2012

На 06.01.2012 година, околу 17.40 часот, во Скопје на бул.„Крсте Мисирков“, Т. Ј. (56) од Скопје додека се движела пеш, од страна на непознат... Повеќе информации » « помалку

бул.„Крсте Мисирков“

101-105 of 110 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
110 0.04 19.09%