Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
96-100 of 109 Статистика

Грабеж 0 Потврдено

18:20 Feb 08, 2012

На 08.02.2012 година, околу 18,20 часот, во Скопје на ул. „Миле Поп Јорданов“, три маскирани лица влегле во продавницата „Бона Пром“ и се зканиле... Повеќе информации » « помалку

Миле Поп Јорданов

Локален манијак 0 Непотврдени

21:50 Feb 05, 2012

Се работи за локален манијак што се мота позади Веро 2, кај Ли Кафе, на паркингот кај Натуци мебел и околината. Овде морав да ставам некоја... Повеќе информации » « помалку

Позади Веро 2, кај Мега месара

Разбојништво 0 Потврдено

19:20 Feb 04, 2012

На 04.02.2012 година во 19,20 часот во Скопје, на бул.„АСНОМ“ бр.68, во колонијалната продавница „Мак Ден“, три НН лица со закана со пиштол... Повеќе информации » « помалку

бул. АСНОМ продавница Мак Ден

силување 0 Потврдено

17:00 Jan 27, 2012

На 27.01.2012 година, околу 17,00 часот, Б.Ц.(48) од с.Волково- скопско , извршил силување над 64 годишна соселанка. Имено, пријавениот кај... Повеќе информации » « помалку

с.Волково- Скопје

тешка кражба 0 Потврдено

15:00 Jan 25, 2012

На 25.01.2012 година, околу 15.00 часот, во Скопје на бул.„Крсте Мисирков“,извршена е тешка кражба на дрзок начин над Д. М. (56) од Скопје ,... Повеќе информации » « помалку

бул.„Крсте Мисирков“

96-100 of 109 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
109 0.04 19.27%