Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
6-10 of 108 Статистика

Вербално насилство и обид за физичко насилство на јавен простор врз жена 0 Потврдено

12:22 Aug 11, 2017

Чекам ред на каса во Тинекс, Кисела Вода, додека еден примитивец којшто исто така чека ред на соседната каса почнува да ја пцуе касиерката.... Повеќе информации » « помалку

Kisela Voda, Macedonia (FYROM)

Непријатно допирање. 0 Непотврдени

01:44 Apr 30, 2017

Сакам да пријавам случај кој што се повторува не само на мене, туку и на други девојки и жени. За овие случки никој нема превземено ништо и... Повеќе информации » « помалку

Пред дискотеката Штала, Кај Зоолошка градина

закана 0 Непотврдени

13:21 Nov 18, 2016

закана од бивши дечко, за насилство кон мене и мои блиски Повеќе информации » « помалку

градски ѕид

физички напад и кражба 0 Непотврдени

12:49 Nov 18, 2016

физички бев нападната во јануари 2014 година, во близина на кафулето Мр Џек во градски ѕид, добив неколку силни удари со тврд предмет по главата,... Повеќе информации » « помалку

Mr Jack кафуле, градски ѕид

Непријатно искуство во близина на факултет 0 Непотврдени

14:20 May 09, 2016

Се враќав од консултации за семинарска од факултет, упатувајќи се накај автобуската станица што е најблиску до Хотел Карпош. Септември месец,... Повеќе информации » « помалку

Карпош 2, во близина на СП Маркет

6-10 of 108 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%