Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
31-34 of 34 Статистика

Следење од страна на локален манијак 0 Непотврдени

01:28 May 09, 2012

Локален манијак кој веќе повеќе години (над 5 години) следи млади девојки и девојчиња, пријдува со најразлични прашања и на сред разговор го... Повеќе информации » « помалку

Автобуската станица кај Католичка црква

Напад во влез 0 Непотврдени

05:15 Mar 07, 2012

Се враќав накај дома во раните утрински часови, веќе штотуку разденето, некаде околу 05:15h и во влезот од зградата по мене влезе мањак допирајќи... Повеќе информации » « помалку

Паркингот позади Дом на Градежници, Центар, Скопје

Локален манијак 0 Непотврдени

21:50 Feb 05, 2012

Се работи за локален манијак што се мота позади Веро 2, кај Ли Кафе, на паркингот кај Натуци мебел и околината. Овде морав да ставам некоја... Повеќе информации » « помалку

Позади Веро 2, кај Мега месара

manijak 0 Непотврдени

23:11 Jan 09, 2012

Na ul. Orce Nikolov, vo blizina na Soborna crkva imashe manijak koj gi pokazhuvashe svoite genitalii. Otkako so drugarka mi izreagiravme na... Повеќе информации » « помалку

Soborna crkva

31-34 of 34 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%