Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
26-30 of 34 Статистика

Манјак 0 Непотврдени

10:37 Sep 07, 2012

Стар и неуреден манјак кај автобуската и во нејзина близина, обично низ тревниците помеѓу булеварот и пешачкиот Повеќе информации » « помалку

Слаткара палма, Хепи кафе, Автобуска, Аеродром

Обид за напад во лифт 17 Непотврдени

13:15 Sep 01, 2012

Во 5 сабајле имав обид за напад во лифт во мојата зграда. Млад дечко со просечен изглед, средна висина и скршена лева рака во гипс. Прво ми... Повеќе информации » « помалку

Ул. Васил Ѓоргов бр. 29/1/7

Допирање 0 Потврдено

11:45 Aug 21, 2012

Јуни, работен ден, 19 часот попладне. Надвор сеуште проодно, гужва, ден. Влеговме со пријателка во продавница да купиме цигари, мастики. Дечкото... Повеќе информации » « помалку

Турска Чаршија

манијак 0 Непотврдени

08:50 Aug 07, 2012

млад дечко 25-27 години ќелав 180 висок ,средна тежина носеше црни тренерки црна маица и апостолки, кога поминував сакаше да ме допре ,но не... Повеќе информации » « помалку

Gazi Baba, Skopje, Macedonia (FYROM)

непријатно допирање или покажување на гениталии 0 Потврдено

11:15 Jun 06, 2012

ја отклучувам влезната врата од зградата и чекам лифт од позади лифтот ми излегува млад децко од 30 до 35 години ги ги допира гениталиите и... Повеќе информации » « помалку

Blvd. Yane Sandanski, Skopje, Macedonia (FYROM)

26-30 of 34 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%