Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
21-25 of 34 Статистика

напад во влез 0 Непотврдени

01:12 Sep 23, 2012

манијаков се шета низ мало ноќе и начекува девојчиња што се влагаат сами во влез што си идат дома, и влага во влезот и бара дркање, втор пат... Повеќе информации » « помалку

паркингот кај дом на градежници

pedofil 0 Непотврдени

13:10 Sep 08, 2012

vo naseto malo zivee pedofil.ne e zenet .seuste ne sme slusnale deka siloval nekoe dete ili slicno no koga nadvor se decata od 8-14 god.toj... Повеќе информации » « помалку

bitola

„Дркаџија“ во Градски Парк 0 Непотврдени

12:57 Sep 07, 2012

Веднаш до паркот за миленици, го шетав кучето, седнав на клупа, до мене дојде еден Ром на велосипед и седна на клупата до мене. И цело време... Повеќе информации » « помалку

Градски Парк

Manijak kaj studentski dom Stiv Naumov 0 Непотврдени

12:01 Sep 07, 2012

Mnogu pati, odejki nakaj fakultet ovie cetiri godini, megu starite baraki na domot se pojavuva covekot so sobleceni pantoloni i se dopira. Повеќе информации » « помалку

Kaj starite baraki na studentskiot dom Stiv Naumov

Јас мислев само мене ме дмнеат вакви манијаци ! 0 Непотврдени

11:12 Sep 07, 2012

На времето порано најмногу ги имаше во Жена Парк, сега не знам дали ги има ама порано, на тој едниот уште му го памтам ликот, си носеше со него... Повеќе информации » « помалку

Кај рестоан Кај Злате. Жена парк, Зелено пазарче

21-25 of 34 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%