Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
16-20 of 34 Статистика

avtobus 5 0 Непотврдени

13:27 Nov 21, 2012

........ponekogas se vozi mlad crn decko koj se doblizuva do zenski so ubavo telo..... ponekogas stoi na avtobuska zeleznicka..... nosi trenerki,... Повеќе информации » « помалку

linija avtobuska 5ka od kapistec do zeleznicka

manjaci 0 Непотврдени

13:25 Oct 17, 2012

Eden slucaj e napad od tocak rano nautro,znaci ve ceka da go projdete a posle koga najmalce se nadevate ve napagja od pozadi, a vtoriot slucaj... Повеќе информации » « помалку

bul,,Ilinden,,

16-20 of 34 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%