Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
6-10 of 34 Статистика

Грабеж и обид за силување 0 Непотврдени

12:20 Apr 02, 2016

Весникот Дневник објави дека на ден 31.03.2016 околку 13 часот на патот кон селото Радуша непознат маж се обидел да силува жена, откако неуспеал... Повеќе информации » « помалку

Radusha, Macedonia (FYROM)

Манијак во нас. Аеродром 0 Непотврдени

12:22 Jul 06, 2015

Во месец февруари 2015 година во 21 часот, одминувајќи ме со велосипед, непристојно ме допре и продолжи да вози. Тоа се случи во населба Аеродром,... Повеќе информации » « помалку

Позади Вили сендвичара во Аеродром

МАЊАК 0 Непотврдени

13:32 Jul 27, 2013

вчера во 20 часот ме пратеше мањак,побрза да излезе пред мене и да изгледа дека се враќа надоле.откако доволно се приближи до мене,го извади... Повеќе информации » « помалку

кале,самоилова,карши турска амбасада

manijak 0 Непотврдени

22:49 Jun 06, 2013

manijakov ide pozadi tebe demek zbori na telefon i posle se soblekuva i go pokazuva poloviot organ Повеќе информации » « помалку

olimpiski bazen

6-10 of 34 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%