Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
26-30 of 31 Статистика

следење 0 Непотврдени

13:37 Aug 24, 2012

се симнувам кај олимписки базен и поминувам низ гтц враќајки се од работа во униформа,ме следи дечко или повозрасен маж во 6 часот наутро.тоа... Повеќе информации » « помалку

градски плоштад

Следење 0 Непотврдени

01:00 Jun 09, 2012

Се враќав од искачање и забележав дека позади мене упорно ме следи една кола ..Трчав до мојата улица и успеав да се сокријам позади една куќа... Повеќе информации » « помалку

Madzari, Macedonia (FYROM)

Следење 0 Непотврдени

21:30 Jun 08, 2012

Јас и мојата пријателка бевме во Центар да се шетаме, подоцна некаде околу 21:30 часот ни дојдоа 3 Албанци и почнаа да ни зборат, па подоцна... Повеќе информации » « помалку

Во Центар

Следење од страна на локален манијак 0 Непотврдени

01:28 May 09, 2012

Локален манијак кој веќе повеќе години (над 5 години) следи млади девојки и девојчиња, пријдува со најразлични прашања и на сред разговор го... Повеќе информации » « помалку

Автобуската станица кај Католичка црква

Локален манијак 0 Непотврдени

21:50 Feb 05, 2012

Се работи за локален манијак што се мота позади Веро 2, кај Ли Кафе, на паркингот кај Натуци мебел и околината. Овде морав да ставам некоја... Повеќе информации » « помалку

Позади Веро 2, кај Мега месара

26-30 of 31 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
109 0.04 19.27%