Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
21-25 of 32 Статистика

Јас мислев само мене ме дмнеат вакви манијаци ! 0 Непотврдени

11:12 Sep 07, 2012

На времето порано најмногу ги имаше во Жена Парк, сега не знам дали ги има ама порано, на тој едниот уште му го памтам ликот, си носеше со него... Повеќе информации » « помалку

Кај рестоан Кај Злате. Жена парк, Зелено пазарче

Манјак 0 Непотврдени

10:37 Sep 07, 2012

Стар и неуреден манјак кај автобуската и во нејзина близина, обично низ тревниците помеѓу булеварот и пешачкиот Повеќе информации » « помалку

Слаткара палма, Хепи кафе, Автобуска, Аеродром

сите сељаци 0 Непотврдени

01:16 Sep 07, 2012

на ул. Македонија шета се и сешто. Од тоа се и сешто често ми е случува некој да ми довикне нешто (најчесто на албански) или да се бутка во... Повеќе информации » « помалку

ул. Македонија

me napaga fizicki bezbroj pati 0 Непотврдени

00:19 Sep 07, 2012

poveke pati me napaga fizicki i so navredi a policijata samo dojde zapise i si otidat neznam veke sto da pravam Повеќе информации » « помалку

Radovish, Macedonia (FYROM)

21-25 of 32 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%