Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
16-20 of 31 Статистика

Жртва на следење 0 Непотврдени

13:03 Oct 17, 2012

Не се сеќавам точно кога се случи ова, но беше пред неколку месеци сигурно. Одев по Васил Ѓоргов, и човек кој се појави од никаде ми се доближи.... Повеќе информации » « помалку

Во близина на автобуската станица спроти

следење 5 Непотврдени

13:25 Sep 13, 2012

враќајки се од школо, долна гимназија Таки Даскало заедно со една другарка го затекнавме како седи на скалите позади школото. Кога горазминавме... Повеќе информации » « помалку

гимназија Таки Даскало

„Дркаџија“ во Градски Парк 0 Непотврдени

12:57 Sep 07, 2012

Веднаш до паркот за миленици, го шетав кучето, седнав на клупа, до мене дојде еден Ром на велосипед и седна на клупата до мене. И цело време... Повеќе информации » « помалку

Градски Парк

Јас мислев само мене ме дмнеат вакви манијаци ! 0 Непотврдени

11:12 Sep 07, 2012

На времето порано најмногу ги имаше во Жена Парк, сега не знам дали ги има ама порано, на тој едниот уште му го памтам ликот, си носеше со него... Повеќе информации » « помалку

Кај рестоан Кај Злате. Жена парк, Зелено пазарче

16-20 of 31 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
109 0.04 19.27%