Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
11-15 of 31 Статистика

Манијак во Карпош 2 0 Непотврдени

13:37 Jan 20, 2013

Има следено неколку девојки во реонот на Карпош 2, а прв пат некој се пожали за него некој месец пред Нова година, мислам дека. Човекот се шета... Повеќе информации » « помалку

Karposh II, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)

PSIHOPAT KOJ MOZE DA BIDE OPASEN 0 Непотврдени

13:55 Nov 18, 2012

NAJCESTO STOI NA REKORD KAJ SPECIJAL, SEDI, POSMATRA, I PLASI DEVOJKI I ZENI SO POPRECUVANJE PAT, IZVIKUVANJE SILNO, PUSTANJE NA RACE. SLEDENJE... Повеќе информации » « помалку

SKOPJE - NA REKORD, PRED TREND, GTC, ULICA MAKEDONIJA

манијак од пред влез 0 Непотврдени

22:15 Oct 20, 2012

Настанот за кој ќе пишам се повтори два пати, првпат пред две недели (07.10.2012) и потоа повторно пред една недела (14.10.2012). И двата пати... Повеќе информации » « помалку

ул. „Васил Главинов“ блок 10, влез 4

11-15 of 31 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
109 0.04 19.27%