Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
6-10 of 32 Статистика

Манијакот од Карпош 0 Непотврдени

22:08 Jun 03, 2015

Денеска со другарка ми на кејот на реката Вардар околу 19.30 часот не нападна манијак на точак. Се сомневаме дека е истиот тој за којшто моментално... Повеќе информации » « помалку

ХОТЕЛ АЛЕКСАНДАР ПАЛАС, Macedonia (FYROM)

Манијакот кој вози сив точак и носи марама на лицето! 0 Непотврдени

01:35 Jun 03, 2015

Само што прочитав за манијакот кој напаѓа во Карпош 3 и Карпош 4. Пред две недели, во 3 часот по полноќ, одејќи си накај дома го видов типот... Повеќе информации » « помалку

Тафталиџе

manijak 0 Непотврдени

13:37 Nov 13, 2013

se krie i iskaca i pocinja da zbori sam na tel a toa sto go zbori se odnesuva na nekoj sto e vo negova blizina zbori kako on moze se da nappravi... Повеќе информации » « помалку

kaj zeleznicka stanica

Следење и потенцијален обид за силување 0 Непотврдени

01:00 Feb 17, 2013

Синоќа околу 01:00 ч. по полноќ (недела-16.02.2013) во населба Автокоманда зад руската зграда кај пазарот забележав манијак како следи девојка... Повеќе информации » « помалку

Jani Lukrovski, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)

6-10 of 32 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%