Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
6-9 of 9 Статистика

Разбојништво 0 Потврдено

19:20 Feb 04, 2012

На 04.02.2012 година во 19,20 часот во Скопје, на бул.„АСНОМ“ бр.68, во колонијалната продавница „Мак Ден“, три НН лица со закана со пиштол... Повеќе информации » « помалку

бул. АСНОМ продавница Мак Ден

закана по живот и физички напад 0 Потврдено

13:30 Jan 17, 2012

На 17.01.2012 година, околу 13,30 часот во Скопје на раскрсницата од бул. „Партизански Одреди“ и ул. „Пролетерска“, И.Р. (27) од Скопје управувајќи... Повеќе информации » « помалку

раскрсницата од бул. „Партизански Одреди“ и ул. „Пролетерска“

Закана и кражба во лифт 0 Потврдено

04:45 Dec 31, 2011

На 31.12.2011 година во 04,45 часот во Скопје, на ул.„Вељко Влаховиќ“, во влезот од лифтот, НН сторител извршил разбојништво над А.М. од Крива... Повеќе информации » « помалку

ул. Вељко Влаховиќ

Обид за силување 0 Потврдено

03:45 Aug 12, 2011

На 08.12.2011 година околу 03,45 часот во Скопје на ул. “М.Х.Јасмин“ додека К.Д. се враќала кон својот дом пред влезот од нејзината зграда и... Повеќе информации » « помалку

ул. М.Х. Јасмин

6-9 of 9 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%