Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 32 Статистика

физички напад и кражба 0 Непотврдени

12:49 Nov 18, 2016

физички бев нападната во јануари 2014 година, во близина на кафулето Мр Џек во градски ѕид, добив неколку силни удари со тврд предмет по главата,... Повеќе информации » « помалку

Mr Jack кафуле, градски ѕид

Двојно убиство и самоубиство во Скопското село Волково 0 Непотврдени

23:55 Apr 23, 2016

На 21.04.2016 на македонските веб портали беше објавена вест во која е наведено дека во Скопското село Волково се случило двојно убиство и самоубиство,... Повеќе информации » « помалку

Volkovo, Macedonia (FYROM)

Скопјанец се обидел да силува жени на улица и на трим патека 0 Непотврдени

16:43 Jan 25, 2016

На веб сајтот plusinfo.mk/ на 25.01.2016 година е објавена вест во која e неведено дека Скопјанец добил пријава и 30 дневен притвор поради сомнение... Повеќе информации » « помалку

Скопје

Физички напад со кражба на обетки 0 Непотврдени

15:15 Jan 03, 2016

Лицето нападна 74-годишна старица од позади. Со двете раце ѝ ја прекри главата и ѝ ги скрши обетките (златни), едната ја зеде, а другата ѝ остана... Повеќе информации » « помалку

Спроти парк Јане Сандански

1-5 of 32 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%