Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 31 Статистика

Задоволување на полови страсти во јавност 0 Непотврдени

23:00 Sep 02, 2017

Се уште сум во шок и се тресам, но ќе го напишам ова. Вечерва, на клупите карши Градска болница едно бездомно лице јавно ги задоволуваше своите... Повеќе информации » « помалку

Centar, Macedonia (FYROM)

Непријатно допирање. 0 Непотврдени

01:44 Apr 30, 2017

Сакам да пријавам случај кој што се повторува не само на мене, туку и на други девојки и жени. За овие случки никој нема превземено ништо и... Повеќе информации » « помалку

Пред дискотеката Штала, Кај Зоолошка градина

Грабеж и обид за силување 0 Непотврдени

12:20 Apr 02, 2016

Весникот Дневник објави дека на ден 31.03.2016 околку 13 часот на патот кон селото Радуша непознат маж се обидел да силува жена, откако неуспеал... Повеќе информации » « помалку

Radusha, Macedonia (FYROM)

Манијак во нас. Аеродром 0 Непотврдени

12:22 Jul 06, 2015

Во месец февруари 2015 година во 21 часот, одминувајќи ме со велосипед, непристојно ме допре и продолжи да вози. Тоа се случи во населба Аеродром,... Повеќе информации » « помалку

Позади Вили сендвичара во Аеродром

1-5 of 31 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *



  Се случува *




  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?




  Колку сте задоволни од односот на полицијата?






  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
105 0.05 20%