Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 30 Статистика

Манијак во нас. Аеродром 0 Непотврдени

18:30 Apr 18, 2018

Маж на возраст од околу 30 год, пред Бисер, седеше на една од клупите во придружба на постара машка особа, и на моменти се допираше, видно зјапајќи... Повеќе информации » « помалку

Бисер, Аеродром

закана 0 Непотврдени

13:21 Nov 18, 2016

закана од бивши дечко, за насилство кон мене и мои блиски Повеќе информации » « помалку

градски ѕид

Манијакот од Карпош 0 Непотврдени

22:08 Jun 03, 2015

Денеска со другарка ми на кејот на реката Вардар околу 19.30 часот не нападна манијак на точак. Се сомневаме дека е истиот тој за којшто моментално... Повеќе информации » « помалку

ХОТЕЛ АЛЕКСАНДАР ПАЛАС, Macedonia (FYROM)

1-5 of 30 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.04 19.44%