Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 27 Статистика

навредливи, вулгарни коментари и свиркање 0 Непотврдени

13:23 Jun 21, 2018

Додека возев велосипед по главната улица кај Хубо маркет, двајца постари мажи во кола ми свиркаа и довикуваа и откако им покажав среден прст... Повеќе информации » « помалку

Центар, Ченто

Вербално насилство и обид за физичко насилство на јавен простор врз жена 0 Потврдено

12:22 Aug 11, 2017

Чекам ред на каса во Тинекс, Кисела Вода, додека еден примитивец којшто исто така чека ред на соседната каса почнува да ја пцуе касиерката.... Повеќе информации » « помалку

Kisela Voda, Macedonia (FYROM)

дофрлување 0 Непотврдени

02:20 Oct 11, 2014

На 10.10.2014 во 18:40 на автобуската последна 45ка во населба Ченто,чекајќи автобус поминаа покрај мене двајца и застанаа на метар од мене... Повеќе информации » « помалку

последна 45ка

самозадоволување и навредување 0 Непотврдени

13:05 Jan 25, 2013

Во близината на чешмичката кај кејот ром на возраст од 20 - 30 години се самозадоволува и следи девојчиња. Јас имав такво искуство на 25 јануари... Повеќе информации » « помалку

City Park, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)

1-5 of 27 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%