Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 9 Статистика

Вербално насилство и обид за физичко насилство на јавен простор врз жена 0 Потврдено

12:22 Aug 11, 2017

Чекам ред на каса во Тинекс, Кисела Вода, додека еден примитивец којшто исто така чека ред на соседната каса почнува да ја пцуе касиерката.... Повеќе информации » « помалку

Kisela Voda, Macedonia (FYROM)

закана 0 Непотврдени

13:21 Nov 18, 2016

закана од бивши дечко, за насилство кон мене и мои блиски Повеќе информации » « помалку

градски ѕид

Категории

Закана

Дерење и заканување во јавност 0 Непотврдени

17:52 Sep 18, 2012

Мојот партнер бил денеска со колеги во ресторан Дojрана. На масата позади нив седеле маж и жена, и двајцата со по околу 30 години. Мажот во... Повеќе информации » « помалку

Ресторан Деспина

Категории

Закана

Превара 6 Непотврдени

21:00 Aug 09, 2012

На 02.08.2012 во автобус на Руле Турс во Скопје уредно ни беа прегледани повратните билети, без притоа да незнаеме дека воедно и ни биле со... Повеќе информации » « помалку

Автобус на Руле Турс

1-5 of 9 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%