Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 13 Статистика

Грабеж и обид за силување 0 Непотврдени

12:20 Apr 02, 2016

Весникот Дневник објави дека на ден 31.03.2016 околку 13 часот на патот кон селото Радуша непознат маж се обидел да силува жена, откако неуспеал... Повеќе информации » « помалку

Radusha, Macedonia (FYROM)

Скопјанец се обидел да силува жени на улица и на трим патека 0 Непотврдени

16:43 Jan 25, 2016

На веб сајтот plusinfo.mk/ на 25.01.2016 година е објавена вест во која e неведено дека Скопјанец добил пријава и 30 дневен притвор поради сомнение... Повеќе информации » « помалку

Скопје

КИЧЕВЕЦ КИДНАПИРАЛ И 2,5 МЕСЕЦА СИЛУВАЛ ЖЕНА 0 Непотврдени

23:26 Oct 18, 2015

Во Утрински весник беше објавена статија во која е надевено дека жена на возраст од 39 години 2,5 месеци била киднапирана и силувана во куќата... Повеќе информации » « помалку

Kichevo, Macedonia (FYROM)

Манијак во нас. Аеродром 0 Непотврдени

12:22 Jul 06, 2015

Во месец февруари 2015 година во 21 часот, одминувајќи ме со велосипед, непристојно ме допре и продолжи да вози. Тоа се случи во населба Аеродром,... Повеќе информации » « помалку

Позади Вили сендвичара во Аеродром

Следење и потенцијален обид за силување 0 Непотврдени

01:00 Feb 17, 2013

Синоќа околу 01:00 ч. по полноќ (недела-16.02.2013) во населба Автокоманда зад руската зграда кај пазарот забележав манијак како следи девојка... Повеќе информации » « помалку

Jani Lukrovski, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)

1-5 of 13 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%