Приказ на пријави Промени го опсегот на датите

Или одберете сопствен опсег:

Од: To: Промени
1-5 of 108 Статистика

Можно ли е манијакот на велосипед од 2016 уште да е активен? 0 Непотврдени

22:28 Oct 22, 2018

На кеј во населба Аердром се враќав со велосипед во 21.30 часот, од позади со брзо возење ме помина човек на велосипед (на местото каде стои... Повеќе информации » « помалку

Кеј на Аеродром кај Пензиски Фонд

навредливи, вулгарни коментари и свиркање 0 Непотврдени

13:23 Jun 21, 2018

Додека возев велосипед по главната улица кај Хубо маркет, двајца постари мажи во кола ми свиркаа и довикуваа и откако им покажав среден прст... Повеќе информации » « помалку

Центар, Ченто

Манијак во нас. Аеродром 0 Непотврдени

18:30 Apr 18, 2018

Маж на возраст од околу 30 год, пред Бисер, седеше на една од клупите во придружба на постара машка особа, и на моменти се допираше, видно зјапајќи... Повеќе информации » « помалку

Бисер, Аеродром

Задоволување на полови страсти во јавност 0 Непотврдени

23:00 Sep 02, 2017

Се уште сум во шок и се тресам, но ќе го напишам ова. Вечерва, на клупите карши Градска болница едно бездомно лице јавно ги задоволуваше своите... Повеќе информации » « помалку

Centar, Macedonia (FYROM)

1-5 of 108 Статистика

Филтрирај ги пријавите по

Откажи Категорија

Откажи Локација

Откажи Тип

Откажи Слики, видеа, вести

Филтрирај ги пријавите кои содржат…

Откажи Потврдување

Откажи Повеќе опции

  Вие сте *  Се случува *
  Тип на место *

  Пријавивте ли во полиција?
  Колку сте задоволни од односот на полицијата?


  Каков беше нивниот одговор?

  Незадолжителни податоци - Опис на сторителот

  Приближна возраст

  Висина

  Тежина

  Боја на коса

  Специфични белези (облека, тетоважи, накит итн.)

Вкупно пријави Просечно пријави дненвно % Потврдено
108 0.03 19.44%